Cerkev Svetega Andreja

17. Sandijev memorial, od 8.-10. junija 2017 na igrišču pri OŠ Vitomarci

igrišče pri OŠ Vitomarci, 2255 Vitomarci
Gordana Š. 2913
Trajanje
Začetek: 08.06.2017
Zaključek: 10.06.2017

Poročilo o dogodku

 

  1. Sandijev memorial v Vitomarcih

 

Praznik Slovenskega malega nogometa v Vitomarcih

 

Letošnji nogometni praznik v Vitomarcih je bil dobro obiskan. Na dveh igriščih je bilo na delu skupaj 74 ekip v vseh kategorijah. Turnir, ki ga klub malega nogometa Vitomarci prireja v spomin na igralca kluba Toš Sandija je glede na udeležbo zelo znanih igralcev in ekip prerastel v pravi praznik Slovenskega malega nogometa, vsaj tja do Trojan če že ne dlje. Pester tri dnevni program je ponudil veliko odličnih tekem, bilo je obilo spremljevalnega programa, zabave in dobre volje.

 

Člani

Prvaki KOZEL PIVO

Gledalci so spremljali zanimive tekme, največ znanja pa sta pokazali ekipi Manar GT in Kozel pivo, ki sta se pomerila v finalu. Tako se je ekipi KOZEL pivo uspelo po dveh neuspelih poskusih vrniti na prestol, po dve letih premora in tako pod istim imenom drugič osvojiti tudi enega izmed prestižnejših v Sloveniji.

Vse tekme so sodili priznani malonogometni sodniki Uroš Hozjan , Robert Markež, Gorazd Kodrič in Dušan Turk.

 

Brata MORDEJ pobrala »skoraj« vse

V najboljšo peterko turnirja so bili izbrani, naj vratar turnirja Alen Mordej. Največ zadetkov je dosegel njegov brat, ki je dan prej postal državni prvak na Hrvaškem s klubom Nacional, naj igralec Senekovič Marko prihaja iz vrst ekipe Manar GT. V peterki turnirja še sta Žan Krajnc (Nasvet Franc Selinšek s.p.) in Nik Marinšek z četrtouvrščerne ekipe ( MKG Team). Vsi našteti so prejeli lepe pokale in bogate praktične nagrade.

 

DOBOVEC najboljši med veterani

Med veterani so bili najprepričljivejši igralci ekipe Dobovca pred Prijatelji »29« in legendarno Ptujsko ekipe Petovio Generali. V zelo kvalitetnem turnirju veteranov smo videli na igrišču največja nogometna imena in obilico nekdanjih reprezentantov v Futsalu in nogometu (Brata Nastja in Aleš Čeh, Kmetec, Šnofl, Kraut, Kamenšek, Nemec, Žunko, Ramadani…)

 

Raznoliki zmagovalci, med mlajšimi kategorijami

V mladinski konkurenci do 19 let so bili najprepričljivejši igralci MKG team, ki so se izkazali tudi na članskem turnirju in na koncu tudi tam osvoji četrto mesto, pred ŠD Stoperce in ekipo Mark 69. Najboljši v kategoriji U17 so bili aktualni državni prvaki KMN Slovenske gorice Voličina ,zmago v kategorijah U12 in U15 so dosegli igralci NK Cerkvenjak, U10 KMN Benedikt in U8 domači mladi upi KMN Vitomarci.

 

Drbetinci po petih letih sestopili z vrha

V kategoriji med zaselki občine so največ nogometnega znanja pokazali ekipi Drbetincev in Slavšine a so morali Drbetinčarji po petih zaporednih zmagah prestol prepustit tokrat ekipi Slavšine, v kateri je blestel najboljši igralec turnirja Gregor Hebar.

 

REZULTATI MALI NOGOMET:

 

  1. Sandijev memorial, Vitomarci 8 do 10 .junij 2017

 

Dečki do 8 let (4 ekipe) Vitomarci, Cerkvenjak, Sveta Trojica, Benedikt

1.mesto: KMN Vitomarci

 

Dečki do 10 let (5 ekip) Vitomarci, KMN Slovenske gorice, NK Lenart, Benedikt, Sv. Trojica

1.mesto: KMN Benedikt

 

Dečki in deklice do 12 let (4 ekipe) ŽNK sveta Trojica, Vitomarci, Cerkvenjak, NK Lenart

1.mesto: NK Cerkvenjak

 

Dečki in deklice do 15 let (4 ekipe) ŽNK Sveta Trojica , Cerkvenjak, Vitomarci, KMN Slovenske gorice

1.mesto: NK Cerkvenjak

 

Zaselki občine Sv.Andraž (8 ekip) Novinci, Drbetinci, ŠTD Drbetinci , Dobrava, Monte Negro, Slavšina, Vitomarci graba, Purga..

1.mesto: Slavšina

 

 

Mladinci U19 (12 ekip) Pobrežje, MKG Team, Vitomarci, Benedikt, Sveta Trojica, ATT Prevozništvo, Mladi Upi, ŠD Selce, Jagoda Všečka, DM Destrnik, Vinske Mušice, ŠD Stoperce .

1.mesto: MKG Team

Revijalna tekma (2 ekipi) ŽNK Cerkvenjak : Domači upi 4:2

 

Veterani (8 ekip) KMN Vitomarci, Dobovec, Prijatelji Gostilna 29, Petovio Generali, Trnovska Vas, Donje voče (Hr), Domino, FC Antuj .

Naj igralec med veterani: Davorin Šnofl – Prijatelji »29«.

Naj Vratar med veterani: Simič Danič - Dobovec.

 

Finale: Prijatelji »29« : Dobovec 1:1, po kazenskih strelih zmaga 3:1 za Dobovec.

4.mesto je osvojila Ptujska Petovia , četrto mesto pa KMN Domino.

 

Postave 4 najboljših ekip:

Dobovec: Simič Dani, Peček Marko, Poredski Aleš, Prah Andrej, Hernaus Boštjan, Drago Rajlič, Brečko Slavko.

Prijatelji »29«: Branko Pavič, Bojan Žunko, Boris Krček, Davorin Šnofl, Esat Ramadani, Tomi Novak; Dejan Kraut, Danilo Kurnik, Danilo Pukšič.

KMN Domino: Marjan Jaušovec, Kovačeč Aleš, Matej Vrbnjak, Mladen Nemec, Janko Lovrec, franc Kamenšek, Darko Zorko, Gašparič Zvonko, Somin Kreft.

Poetovio Generali: Golob Damjan, Čeh Nastja, Čeh Aleš, Lenart Matej, Kmetec Marko, Kuserbanj Denis, Verlak, Sandi, Franci Fridl.

Veterani revijalna otvoritvena tekma; (2 ekipi): Carioce Maribor - Vitomarci 3 : 1

Postave ekip revijalne tekme:

Carioce Maribor: Pungartnik Marko, Pungartnik Matjaž, Drevenšek Gorazd, Brzlez Herman, Brunšek Sandi, Makragič Dejan, Groznik Borut, Holderman Danilo, Spur Bojan, Kmetič Branko, Žagar Vojko.

Vitomarci Veterani: Korez Aleš, Druzovič Albin, Dušan Gavez, Podgoršek Sandi, Jurančič Igor, Vršič Bojan, Horvat Sandi, Fekonja Viktor.

 

Člani (21 ekip) Manar GT, Zvone Team ŠP Gabrnik, Vitomarci Petlja, Kozel pivo, MKG Team, Jagoda všečka, Nasvet Franc Selinšek s.p., Orfej, Jablance, KMN Kar Vrede, ŠD Stoperce, Mark 69, Štajerska vas, Majolka, Atmos Maribor, Juicy bar, Klemont, Plindom, Transport Šeliga, Jurovski dol, Šampion-mladi upi.

 

Četrtrfinale:

Juicy bar : Kozel pivo 1:3

Nasvet Franc Selinšek s.p. : Jablance 1:0

Manar GT : Zvone team ŠP Gabrnik 3:0

MKG Team : Atmos MB 2:1

 

Polfinale:

Kozel Pivo: Nasvet Selinšek Franc s.p. 2 : 0

Manar GT: MKG Team 2 : 0

 

Za 3.mesto je zmagala ekipa Nasvet Franc Selinšek s.p., po penalih.

 

Finale:

Kozel pivo : Manar GT   2 : 0

 

 

Postava 4 najboljših ekip:

MKG Team: Matevž Verhovčak, Dejan Steiner, Uroš Kotnik, Amadej Ribič, Nik Marinšek, Tadej Ponudič, Nejc Grandošek, Jure Volmajer in Matej Kramberger.

 

Nasvet Franc Selinšek s.p.: Žiga Zupanič, Žan Krajnc, Thomas Pihler, Rok Mulej, Marko Pajnkiher, Marko Roškar, Damir Zagoršek, Esat Ramadani.

 

Manar GT: Anžel Klemen, Bojan Klemenčič, Kristjan Škerget, Marko Senekovič, Urban Senekovič, Marcel Vindiš, Darko Čeh.

 

Kozel pivo: Alen Mordej, Rok Mordej, Aleš Vrabl, Rade Rusmir, Matjaž Vojsk, Aleš Marolt,

Davorin Šnofl.

 

 

Poročilo pripravil:

Darko Rojs

 

Dogodki v občini

Dogodki v regiji